uvod

Při zařizování dětského pokojíčku myslete na děti

V poslední době jsou Instagram, Pinterest i další sociální sítě plné instantních a chladných pokojíčků. Trendem jsou severské vzory, šedé a pastelové barvy, přitom děti mají často radši křiklavé a výrazné odstíny. Vsaďte na originalitu, ať se v pokoji odráží jejich koníčky, obklopte je tím, co zbožňují.

Neomezujte se a vyberte podle jejich preferencí. Výborným pomocníkem může být portál Favi.cz, kde najdete na jednom místě produkty od více než 400 prodejců. Navíc na těchto stránkách mají samostatnou sekci s reálnými inspiracemi na dětské pokoje. A ještě si snadno vyfiltrujete svůj vlastní styl.

Foto: favi.cz
Dětská postel a úložný prostor jako základ

Tady se můžete držet klasiky, dřevěný dětský nábytek je výbornou volbou. Jednoduchá dřevěná postel s kvalitní dětskou matrací a komoda stačí, o zbytek se postarají doplňky. Další úložný prostor vyřešíte jak otevřenými policemi, tak třeba závěsnými skříňkami. Můžete dokoupit boxy pod postel, kam se vejde třeba sezónní oblečení. Některé postele už vlastní úložný prostor mají vestavěný.

Foto: favi.cz

Příklad: sháníte postel o standardních rozměrech s úložným prostorem. K zadaným filtrům si klidně přidejte například i preferovaný styl nebo barvu.

Foto: favi.czSladěné doplňky

Nejvíc si vyhrajte s detaily jako jsou koberečky, polštáře a dekorace. Zkuste si vybrat hlavní motiv a barvu, kterou zopakujete třeba na zdi, závěsech nebo povlečení. Klukům se líbí cestovatelské motivy, nebo dopravní prostředky, holkám zase princezny a roztomilá zvířátka. Neutrálně působí třeba hvězdy, které dokonce svítí ve tmě.

Foto: favic.zfoto: favi.cz
Ten samý motiv pak můžete použít na povlečení, polštářcích i na oblíbeném týpí.

Na Favi.cz si určitě seženete vše podle vašich představ. Jaký styl a barva se líbí vašim dětem?
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist