podzimní dekorace

Podzimní interiérové dekorace

Zkracující se dny, sychravé počasí, pošmourno a vlezlý podzimní chlad… s tím jsou často spojené i špatná nálada a nechuť cokoliv dělat. Jak proti tomu bojovat? Zkuste se přemoci a vyzdobit si dům či byt barevnými podzimními dekoracemi. Interiér se rozsvítí, vám se zvedne nálada.

Podzimní dekorace v barvách spadaného listí

Mezi typické podzimní barvy patří ty, které jsou v tuto dobu v přírodě k vidění všude kolem. Veselé barvy spadaného listí, dýní, slámy nebo dřeva – použijte je i při výzdobě interiéru. Ideální dekorací je například věnec. Ten nemusí být pouze synonymem adventu a času vánoc. Podzimně laděný věnec můžete zavěsit na vstupní dveře, na stěnu, okno či položit na sváteční stůl. Skvěle ho doplní dekorační traviny, mašle a stuhy z jutoviny nebo dekorace z naaranžovaného proutí v dřevěné váze.

Krásná podzimní dekorace, to je věnec v hřejivých barvách a přírodního materiálu. Pokud si na jeho výrobu netroufáte sami, pak jej můžete zakoupit v řetězci KIK od 219 korun.

Krásná podzimní dekorace, to je věnec v hřejivých barvách a přírodního materiálu.

K podzimu patří svíčky

K navození příjemné atmosféry se hodí svíčky. Pořiďte si takové, které budou ladit s celkovým rázem vašeho interiéru. Malé, velké, vysoké nebo buclaté… také na barvě příliš nezáleží. Odlišně velké a barevné svíčky se budou vyjímat v různě vysokých svícnech. Jejich hřejivé světlo se bude krásně mihotat i v různých lucernách. Ty mohou být jak na zavěšení, tak na postavení na stůl nebo poličku.

Svíčky, svícny a lucerny - i takový je podzim. Dekorativní dřevěné lucerny zakoupíte v řetězci KIK od 159 korun.

Svíčky, svícny a lucerny – i takový je podzim.

Vaše děti si zamilují veselé figurky a skřítky podzimníčky

S podzimem je neodmyslitelně spjat Halloween a k němu patřící typická výzdoba a dekorace. Pokud jste tomuto svátku zrovna nepropadli, ale veselá podzimní výzdoba v podobě různých skřítků a panáčků se vám líbí, pak se jí nezříkejte. Zejména dětem udělají velkou radost.

Výzdoba v podobě skřítků podzimníčků potěší zejména děti. V prodejnách KIK jsou k dostání od 219 korun.

Výzdoba v podobě skřítků podzimníčků potěší zejména děti.

A pokud již na vaší zahradě uzrály okrasné dýně, pak je využijte do aranžmá nebo je jen tak volně narovnejte na mísu a umístěte na stůl nebo poličku.




There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist