skrytá kamera

Místo psa raději skryté kamery do bytu

Nic vás nerozhodí víc než totálně vybílený byt. Jedete na dovolenou, vzdálíte se na pár dní a návrat domů je zdrcující. Myslíte si, že máte dokonalý bezpečnostní zámek, že si svůj majetek ideálně chráníte, a přesto se může stát, že se vrátíte do bytu, který před vámi navštívil nezvaný host. Samozřejmě začnete jednat, zalarmujete policii, ale výsledek ne vždy proběhne tak, jak byste si představovali. Pachatel je většinou neznámý, stopy po sobě málokdy zanechá, protože je velice dobře připravený. Připravte se na takovou návštěvu i vy!

Můžete si pořídit psa jako domácího hlídače. Ale je to sázka do loterie. Taky se může stát, že lupič si jako trofej odnese i jeho. O to spíš je třeba promyslet i jinou ochranu bytu nebo domu.

Chraňte své soukromí

Ideální pro prevenci jsou skryté kamery do bytu. Nainstalujte si je do bytu či domu a můžete i na dovolené zůstat v klidu. Taková špionážní kamera s detekcí pohybu vám poskytne záznam, který bude velice důležitý při eventuálním soudním řízení. Zapne se v momentu pohybu a snímá všechno, co se ve vašem bytě děje. Výběr špionážních kamer je velice široký a záleží na vás, kam kameru umístíte. Panoramatická kamera v žárovce Cel-Tec Bulb Wifi 360 je skvělým hlídačem vašeho bytu, stačí ji jenom nainstalovat.

foto: cel-tec.cz

Nenechávejte nic bez dozoru. Skryté IP kamery vám pohlídají byt lépe než cokoli jiného. Buďte o krok napřed a jednejte. Špionážní kamera wifi vám zaručí klid – na dovolené, o víkendech, jednoduše kdykoli. Záznam z kamery vám díky wifi přijde na mail a vy můžete okamžitě jednat. I z Kanárských ostrovů, například, můžete dopomoci k dostižení pachatele.

Chraňte své soukromí a buďte o krok napřed. Ideálně se skrytými kamerami do bytu.

Tento produkt lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist