kuchyňský robot

Kuchyňský robot

Každý, kdo si v kuchyni užívá nejen jako strávník, ale také jako kuchař, ocení skvělé pomocníky v podobě kuchyňských robotů. Dávno už odzvonilo hlučným mixérům či ručním šlehačům, teď můžete sobě nebo svým blízkým pořídit pomocníka, který hravě zvládne přípravu nejrůznějších jídel, uhněte těsto, upeče čerstvý chleba, nakrájí domácí těstoviny nebo usmaží nudle třeba na asijský způsob.

Foto: Kitchen Aid

Připravit si můžete také domácí těstoviny, zeleninové spirály či „špagety“.

Mele maso a lisuje ovoce

Kuchyňský robot se vám při vaření stane skvělým společníkem a všeumělem. Už pro vás nebude problém během chvilky nasekat oříšky a vyšlehat vejce. Těsto díky robotu uhnětete coby dup. Speciální nástavce se snadno vyměňují a navíc umí skutečné zázraky. Existují totiž i takové typy robotů, jejichž metly se pohybují současně ve třech směrech, takže promíchají naprosto dokonale všechny suroviny. Robot být vybaven také inteligentním senzorem, který zabraňuje zpomalování otáček během míchání. Díky němu si poradí i tím nejtužším těstem.

Foto: Bosch

Kuchyňský robot doplňuje nepřeberné množství nástavců.

Báječný design díky oceli a sklu

Tělo robota i míchací mísa bývají většinou vyrobeny z broušené nerezové oceli. Tím je zajištěna nejen výborná kvalita, ale hlavně dlouhá životnost přístroje. Některé příslušenství může být také z tvrzeného skla. Kuchyňský robot se proto stává kromě širokého využití i designovou dekorací. Při nákupu můžete vybírat z různých barevných odstínů. Cenové relace se pohybují v závislosti na funkci a značce od 2000 Kč až k 20 000 Kč.  Stačí však pořídit si pouze jeden přístroj, který bude mít tolik funkcí, že se ze dne na den stanete vyhledávaným hostitelem. Budete totiž servírovat mimořádně dobré pochutiny a péct takové moučníky, které se na jazyku jen rozplynou.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist