katastralni-mapa1

Katastrální mapy

Katastrální mapy jsou na internetu konečně on-line.

aktualizováno (8.2.2017):

Nově nabízí náhled do katastru a katastrálních map mapy.cz. Po zadání konkrétního pozemku nebo nemovitosti vidíte v pravém sloupci náhled na nemovitost a máte zde odkaz „Informace o parcele v katastru nemovitostí“. Po kliknutí na tento odkaz se dostanete přímo na detailní informace o parcela a máte i možnost si rozkliknout katastrální mapu (a to vše dokonce bez zadání captchy). Za nás velký palec nahoru pro Seznam.cz a jejich další úpravu map. V brzké době se chystá i přidání parkovacích zón.

Katastrální mapy on-line

Na internetu jsou spuštěny v (zatím v betaverzi) mapy telefonního operátora Telefónica O2. Nebylo by na tom nic divného, a o této novince bychom se na stránkách Lepebydlet.cz vůbec nezmínili, ale nové mapy jsou v jistém kroku revoluční.
Mimo základních, turistický a fotomap obsahují i mapy katastrální.

Kvalitní mapy nabízí na internetu např. Seznam (mapy.cz) nebo Google (maps.google.com), ale katastrální mapy na internetu zatím nikdo z portálů nenabízel. Proto  byl tento krok ze strany telefonního operátora přinejmenším nečekaný.

Katastrální mapy naleznete na: Nahlížení do katastru nemovitostí

Pokud chcete nahlížet do katastrálních map musíte se registrovat. Registrace zabere cca půl minuty a katastrální mapy, které jsou navíc poměrně aktuální za to určitě stojí.

Nahlížení do katastrálních map oceníte především při koupi nemovitosti, stavbě a pod.

Novou službu nahlížení do katastrálních map můžeme vřele doporučit.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist