drobné opravy na zahradě

K zazimování zahrady patří i drobné opravy

Drobné opravy – praskliny na okapech, zahradní hadici, nádobě na dešťovou vodu nebo třeba bazénu… to vše je nutné řešit ještě před nástupem opravdové zimy. Pokud se nejedná o zásadní poškození, pak si s drobnou opravou můžete díky speciálním lepicím páskám poradit hravě sami.

K zazimování zahrady nepatří jen příprava záhonků, úklid trávníku, zazimování květin a keřů, ale také kontrola prakticky všeho, co na je na zahradě během sezóny hojně užíváno. Nic není nesmrtelné a vlivem používání, ale také povětrnostních podmínek – horku, vlhkosti, mrazu dostává zahradní vybavení pořádně zabrat.

Když tě všechno zradilo, pomůže ti…. speciální opravná lepicí páska

Pravidelnou kontrolou a včasnou opravou drobných poškození můžeme životnost těchto věcí jednak prodloužit, a také si ušetřit třeba nějaké nemilé překvapení. Je však dobré tyto opravy neodkládat a řešit je zavčasu. Pomoci vám s nimi mohou speciální opravné lepicí pásky.

Zalepit protékající nádobu na dešťovou vodu, okap, prasklinku na bazénu, zahradní hadici nebo jiném mokrém povrchu může být pořádný oříšek. Chladné a vlhké počasí pak takové opravě nasazuje pomyslnou „korunu“.

Opravná páska  tesa® Ultra Power Under Water je spolehlivým řešením. Má silnou vrstvu lepidla, díky které páska drží na nejrůznějších površích a vydrží i extrémní teploty. Krátkodobě může pomoci se zásadním problémem. U těch včas odhalených drobných závad může být ale řešením i trvalým.

Oprava tekoucí hadice nebo okapu

Pokud při pravidelném čištění okapu a úklidu zahradní hadice objevíte drobnou trhlinu, pak je opravná páska rychlým, účinným a jednoduchým řešením. Není nutné sahat po speciálních tmelech nebo dokonce výměně. Speciální opravná lepicí páska si s tím hravě poradí.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist