malé elektrocentrály HONDA

Co vše zohlednit při výběru malé elektrocentrály?

Pokud hledáte takovou elektrocentrálu, kterou využijete v běžných situacích, které vám život přináší – máte zahradu bez zavedené elektřiny a potřebujete zde občas nabít AKU nářadí, mobil a uvařit si čaj. Jezdíte kempovat nebo třeba rybařit do míst, kde není elektřina. Trávíte dovolenou na lodi, pořádáte akci a přemýšlíte o napájení chlazení na pivo a zapojení elektrického grilu. Nebo snad fotíte a filmujete v přírodě… všude sem jednoduše přinese energii přenosná jednofázová malá elektrocentrála HONDA.

Malé elektrocentrály HONDA pro běžný život

Elektrocentrály HONDA řady EU jsou malé svou velikostí, ale nikoliv výkonem. Mají podle typu výkon od 1 kW do 3 kW a zcela splňují požadavky, které jsou na malé elektrocentrály kladené. Jejich obrovskou výhodou je velmi snadná obsluha, kterou zvládne bez problémů i žena. Nízká hmotnost a kufříkový tvar zajistí, že se elektrocentrála vejde i do malých prostor a manipulace s ní není nijak obtížná.

Výhody kufříkové elektrocentrály HONDA

Jak již byla řečeno patří ke kladům těchto strojů snadná obsluha, nízká hmotnost a bezproblémová manipulace. Jaké jsou však technické parametry, které jsou základem efektivní dodávky kvalitní energie?

Výkon od jedné do tří kilowatt je zcela dostačující v běžných situacích, malé elektrocentrály HONDA s označením EUi10, EUi20 a EUi30 s přehledem zvládnou:

  • nabití mobilního telefonu, foťáku, kamery, notebooku, tabletu
  • svícení
  • napájení AKU nářadí
  • chod drobných elektrospotřebičů (varná konvice, toastovač, mixér, topinkovač, rádio apod.)

Tyto elektrocentrály využívají moderní invertorovou technologii, což znamená, že zajistí stabilní nekolísavý příliv energie, takže se nemusíte obávat zapojit i ta nejcitlivější zařízení, která reagují i na sebemenší výkyv v dodávce energie.

Další vychytávkou je technologie Eco-Throttle, neboli škrtící klapka, ta automaticky přizpůsobí otáčky motoru v závislosti na momentálním odběru energie z elektrocentrály. Tím je zajištěna dokonalá efektivita (výkon/spotřeba), velmi nízká hladina emisí, minimální hlučnost a nízká spotřeba.

Navíc lze všechny tři typy dovybavit propojovacím kabelem pro spojení dvou elektrocentrál a docílit tak dvojnásobného výkonu.

Elektrocentrály HONDA jsou vybaveny spolehlivým čtyřtaktním spalovacím motorem, který zvládne i takové situace, kde jiné stroje pohořely.

foto: hondastroje.cz

Elektrocentrály HONDA jsou lehké, tiché a snadno ovladatelné.

Tichý chod a nízká spotřeba

Elektrocentrály HONDA patří mezi ty nejtišší na trhu. Je to dáno i používaným systémem odhlučnění – zvukově izolovanou kufříkovou kapotou a výkonným tlumičem. Jejich motor jen tiše šumí, takže se rozhodně nestane, že budete rušit sousedy v kempu nebo naopak narušovat ticho okolní přírody. Pro přesnější představu je to jako byste stáli vedle osobního automobilu s motorem puštěným na volnoběh. Do lesa a přírody je to ta nejlepší volba!

Vyzkoušejte elekrocentály HONDA na vlastní kůži

Pokud chcete doporučit ideální elektrocentrálu pro vaše potřeby nebo si jen chcete stroj vyzkoušet a ohmatat v reálu, pak není nic jednoduššího než kontaktovat jakoukoliv dealerskou prodejnu HONDA.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist