předokenní rolety

Chcete dlouhodobě ušetřit za energii? Pomohou předokenní rolety

Přemýšlíte, jak uspořit peníze za vytápění nebo klimatizaci? Ceny energií neustále rostou a skrze okenní otvory stále uniká nejvíce tepla. Řešením, jak energii ušetřit, je nejen kvalitně zateplená stavba, ale i vhodný výběr oken a venkovních předokenních rolet.

Venkovní stínící technika v létě odstíní přímé sluneční paprsky a udrží v budově příjemnou teplotu bez použití klimatizace. V zimě pak skrze předokenní rolety teplo z domu neutíká a vy nemusíte tolik topit.

Největší výhody předokenních rolet

  • Regulace světla,
  • úspora energie,
  • snížení hluku,
  • ochrana proti povětrnostním vlivům,
  • zajištění bezpečí.

Vhodné pro každý dům

Široký výběr venkovních rolet umožňuje jejich použití u všech typů budov. Jednotlivé typy se liší především způsobem montáže a umístění boxu, a jsou vhodné pro novostavby i starší budovy, při jejichž stavbě se s instalací rolet nepočítalo.

Při výběru zaomítacích rolet je nutné jejich montáž zohlednit už v projektu. Instalují se totiž přímo pod omítku. Na druhou stranu jsou tu předokenní rolety s krycím boxem, ty je možné nainstalovat dodatečně. A tak nevadí, pokud s nimi při samotné stavbě nebo rekonstrukci ještě nepočítáte. Nainstalovat je můžete téměř kdykoliv.

venkovní rolety

Široký výběr venkovních předokenních rolet umožňuje jejich použití u všech typů budov.

Dálkové ovládání pro větší pohodlí

Nechce se vám odbíhat od vaření nebo sledujete napínavý seriál? Kvůli zatemnění oken nemusíte nikam chodit. Dálkové ovládání předokenních rolet zajišťuje ještě větší pohodlí a pomáhá vytvořit inteligentní domácnost.

Díky dotacím ušetříte

Každá ušetřená částka se (nejen) při stavebních pracích počítá. Díky programu Nová zelená úsporám můžete na stínící techniku získat dotaci a ušetřit tak až 50 % nákladů na pořízení a montáž předokenních rolet i screenových clon.

Venkovní rolety Minirol nabízí nejen kvalitní a funkční provedení, ale zároveň různé možnosti instalace. Rolety na okna Minirol vyrábí společnost BUILDING Shutter Systems už od roku 2002 a stále staví na individuálním přístupu a kreativním řešení pro každou stavbu.

Zajímá vás více? Kontaktujte obchodní partnery a nechte si vytvořit nabídku zdarma.

logo minirol

Kontaktujte obchodní partnery a nechte si vytvořit nabídku zdarma.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist