rolety1

Screenové rolety zaručí soukromí a ušetří energii

Jedna moudrá hlava si řekla: „A dost! Pryč záclony, pryč žaluzie a okenice. Chci moderní funkční věc. Něco, co překoná tato předpotopní stínění a bude se líbit všem.“ Jářku, a byla na světě screenová roleta.

Screeny – venkovní rolety dle přání

Pod názvem screeny se skrývají speciální líbivé, omyvatelné textilie v tak různorodé nabídkové řadě, že si člověk může poskládat stínění přesně dle vlastních představ. Při použití screenových rolet lze vyhovět požadavkům nejen na vzhled, prodyšnost, množství propouštěného denního světla, ale i na odraz tepelného záření.

Chcete šetřit peníze? Můžete. Vliv screenové rolety na energetickou bilanci budovy je zásadní.  V letních měsících lze za použití screenových rolet snížit teplotu uvnitř místnosti až o 7°C a to stejně jednoduše jako udržet světelnou a bytovou pohodu, zachovat vizuální kontakt s okolím či zaručit Vaše soukromí.

Screen je určen především pro venkovní umístění. Je odolný povětrnostním vlivům a přitom prodyšný. Nemusí tedy nutně chránit pouze Vaše okna. Lze jej použít přímo i jako clonu například do pergoly, nebo jako zástěnu do vaší šatní skříně.

Foto: minirol.czDomů i do kanceláře

Vybrat si můžete z několika konstrukcí. Látka se vždy navíjí do schránky. Rádi bychom upozornili především na dvě výrobní řady. První zvaná Lockscreen má boční vedení a látka je opatřena zipem, který při uzavření rolety spojí screen s rámem. Díky tomu je velice odolný nejen proti průvanu a větru. Druhou důležitou konstrukční řadou je Cablescreen, kde je látka vedena pomocí nerezových lanek. Často se využívá u komerčních budov.

Foto: minirol.czPomůžeme Vám s výběrem

Máte-li zájem o bližší informace, v žádném internetovém obchodě ceník nehledejte. Výroba a montáž screenů patří do rukou profesionálů. Nechte si bezplatně poradit od specialisty. Uvidíte, že se použití screenů stane neodmyslitelnou součástí Vašeho života.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist