spolehlivé dveře

Aby byl váš domov v bezpečí, musíte mít spolehlivé dveře

Klidný spánek vám nepřinese jen kamerový systém a alarm u dveří. Hlavní je zamezit narušiteli vůbec přístup do domova. Proto si lidé objednávají bezpečnostní vstupní dveře, ale i zabezpečená vrata na pozemek.

Druhy bezpečnostních dveří

Jak jsou bezpečné vaše dveře, to se měří škálou bezpečnostních tříd. Čím vyšší číslo pak u dveří najdete, tím více bezpečnostních prvků poskytuje. Celkem existuje šest tříd, přičemž třetí a čtvrtá jsou takovou střední třídou využívanou pro domy a byty. Mezi těmito dvěma hodnotami se pak liší nástroj, který by zloděj musel využít. U trojky je to pouze páčidlo, u čtvrté třídy pak i například zámečnické kladivo.

dveře do bytu

Základem bezpečného domova jsou spolehlivé dveře. Bezpečnostní vstupní dveře, ale i zabezpečená vrata zamezí narušiteli přístup do vašeho domova.

Bezpečnostní třída není vše

Nezapomeňte na vysokou kvalitu zámkové vložky. Bezpečnostní dveře ve vyšší třídě, ale s levnou zámkovou vložkou, jsou téměř zbytečné. Měli byste si vybrat buď stejnou třídu bezpečnostní vložky jako u dveří, nebo dokonce vyšší třídu u zámkové vložky. Doporučuje se použít překrytí zámkové vložky. Nezapomínejte ani na protipožární ochranu, která se pozná podle výplně a protipožární pásky.

spolehlivé dveře

Bezpečnostní dveře ve vyšší třídě, ale s levnou zámkovou vložkou, jsou téměř zbytečné.

Kde hledat dodavatele

Ať už sháníte nové dveře, nebo jen firmu na jejich instalaci, obraťte se na Poptávej.cz. Stačí vám necelé tři minuty času, které strávíte vyplňováním poptávkového formuláře pro zadání poptávky. Uvedete co nejvíce detailů, jako rozměry, materiály atp. Díky tomu vám mohou dodavatelé z okolí připravit cenovou nabídku na míru. Těch můžete dostat hned několik, a tak se jednoduše můžete rozhodnout pro tu nejlepší. Služba je pro poptávající zcela zdarma a nezávazná, vyzkoušejte ji ještě dnes.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist