osvětlení

Zazařte výjimečnou výzdobou i praktickými dárky

Chcete doma vytvořit jedinečnou atmosféru, potěšit svoji rodinu pěknými smysluplnými dárky nejen k Vánocům, ale i narozeninám nebo jiným příležitostem? Nechcete se přitom stresovat v zaplněných obchodních centrech? Zkuste všechno zařídit online! Známe místo, kde najdete vše pro vytvoření té správné sváteční atmosféry.

Umělý stromek? Elegantní řešení

Nechce se vám jezdit pro živý strom a vláčet se s ním domů? Chcete koupit stromek jednou a mít vystaráno? Nechcete neustále vysávat jehličí, vadí vám masové kácení stromků jen kvůli pár svátečním dnům? Ať už je váš důvod jakýkoli, řešení je jednoduché: Pořiďte si umělý vánoční stromek.

Že vám to přijde staromódní? Nabídka dnešních vánočních stromků je nesmírně široká a díky svému věrnému provedení se stromky opět stávají středem zájmu mnoha lidí, kteří si chtějí užít Vánoce ekologicky a bez nadbytečného úklidu. Na e-shopu Hawaj si můžete zvolit mezi různými délkami i počty větviček a na výběr máte ze zelených i z bílých stromků.

Vánoční osvětlení

Bez správného vánočního osvětlení to není ono. Vánoční stromeček můžete ozdobit nejen foukanými ozdobami, ale také světelným řetězem. Dejte přednost teplé bílé, aby světlo dodalo večeru příjemnou atmosféru, ale nezářilo nepřirozeně a nepřebíjelo tak ostatní dekorace. Proměnit můžete také okna, dveře nebo balkon zavěšeným světelným řetězem „deštěm“, a to jak vícebarevným, tak jednoduchým bílým.

Dárky, které neskončí na půdě

Dávat „vtipné nesmysly“ je sice jednoduché řešení, ale málokoho opravdu potěší. Podívejte se na pár dárků, které vašim blízkým nejen udělají radost, ale budou zároveň užitečné a dlouho poslouží.

foto: www.havaj.czBarové židle

Dárek, který by vás pravděpodobně nenapadl, ale udělá radost, a především překvapí snad každého. Ať už dotyčný rád pořádá party, nebo chce svou kuchyň povýšit na novou úroveň, ať už ji má zařízenou moderně, či v retro stylu, barovka od Hawaje do interiéru zapadne a dá mu ten správný nádech.

Vyberte buď dvě ve stejném stylu, nebo si vyhrajte s kombinacemi a pořiďte stylově stejné barové židle v odlišném barevném provedení.

foto: www.havaj.czStolní fotbal

Ještě o Štědrém dnu si můžete zahrát fotbálek. Kila přibraná štědrovečerní večeří a cukrovím při něm pravděpodobně neshodíte, ale užijete si spoustu zábavy. A ani stolní fotbal nemusí být designově nuda, nedej bože, aby hyzdil interiér. Vyberte si barvu, která se vám nebo obdarovávanému domů nejvíce hodí a zabodujte se dřevěným provedením. Menším dětem můžete pořídit mini stolní fotbal, který nezabere prakticky žádné místo.

Hračky

Ty nejmenší samozřejmě potěšíte především hračkou. V dnešním digitálním světě je ale i výběr hračky čím dál tím náročnější a hračky se stále více stávají spíše prostředkem zabíjení času, zabavení dítěte, když rodiče potřebují volnou chvíli, a zapomíná se přitom na jejich rozvíjející funkci.

Podívejte se proto na interaktivní hračky, stolní hry, stavebnice nebo klasické dřevěné hračky a nezapomínejte si hrát a objevovat společně s dětmi.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist