stellaateliers.cz_1_úvod

Ložnice, která má styl? Objevte novou zimní kolekci povlečení značek Stella Ateliers a Curt Bauer

Ložnice je místem, v němž trávíme v průměru třetinu života, pokud spíte 8 hodin, strávíte v této místnosti zhruba 121 dnů v roce. Jistě nám dáte za pravdu, že si tato místnost více než kterákoliv jiná zaslouží vaši pozornost. Co se vám spojí se slovem spánek jako první? Postel? Matrace? Peřiny? Je tu však ještě něco, na co byste neměli zapomenout. Je to povlečení, které výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku.

Jste tím, jak spíte

S trochou nadsázky by se dalo říct, že jste tím, jak spíte. Kvalita spánku totiž výrazně ovlivňuje naši náladu. Receptem, jak se probouzet se širokým úsměvem na tváři, může být i luxusní bavlněné povlečení, jež lahodí oku, sluší vaší ložnici a je neodolatelné na dotek. Jaké to je? Pojďme si ho přiblížit.

České povlečení Stella Ateliers

České povlečení Stella Ateliers se hrdě hlásí k jednomu z nejkvalitnějších povlečení na českém trhu. Nabídka této značky je opravdu široká i díky tomu, že pravidelně představuje nové kolekce, jež svým designem odpovídají nejnovějším trendům. Pokud hledáte povlečení pro děti, teenagery, povlečení standardních rozměrů nebo povlečení na velkou postel, pak se touto značkou jistě trefíte do černého. Povlečení Stella Ateliers, na jehož výrobu je použita pravá egyptská bavlna, vyniká barevnou stálostí, stabilitou povrchu i snadnou úpravou. Zamilujte si dotek bavlněného saténu, bavlněného jersey nebo perkálu.

foto: stellaateliers.cz foto: stellaateliers.cz foto: stellaateliers.cz

Německé povlečení Curt Bauer

Pokud sázíte na kvalitu a tradici, jistě vás potěší, že historie značky Curt Bauer, která je proslulá nabídkou kvalitního povlečení a dalších lůžkovin, sahá až do roku 1882. Už více než 130 let tak patří ve svém oboru mezi špičku na evropském trhu. Stejně jako česká značka Stella Ateliers i značka Curt Bauer nabízí povlečení pro dospělé i ty nejmenší do postýlek. Mezi materiály povlečení, které si vás získají s prvním dotekem i pohledem, patří Mako damašek či Mako damašek obohacený o třpytivý brokát.

  

I vy si zasloužíte cítit se skvěle a obzvláště ve chvílích, kdy si dopřáváte tak potřebný odpočinek. O tom, že není povlečení jako povlečení, vás snadno přesvědčí luxusní povlečení na stránkách STELLA ATELIERS (stellaateliers.cz). Umožníte mu, aby vám představilo osobně své kvality?                                                                                                                                   
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist