chata

Jak zabezpečit chalupu? Nastražte past – fotopast!

Chalupy se často stávají cílem zlodějů nebo různých vandalů. Jezdíme na ně jen ve dnech volna a zbylý čas je nikdo nehlídá. Zároveň nebývají zabezpečené žádným drahým bezpečnostním systémem, a tak je pro lupiče snadné se sem dostat.

Nečekejte, až přijde řada i na vás a zavítá k vám zloděj. Místo toho, abyste se při příští výpravě na chalupu zhrozili, co se to tam stalo a o co všechno jste přišli, této situaci raději předejděte.

Jak? Nastražte u nemovitosti past v podobně fotopasti a mějte svůj majetek pod kontrolou ve dne v noci. I když budete zrovna na druhé straně republiky nebo světa.

Fotopast jako hlídací pes

Fotopasti (doporučujeme značky Bunaty nebo Predator) neslouží jen ke sledování zvěře a dalším účelům pro myslivce. Čím dál tím častěji se využívají ke sledovaní nemovitých objektů. Ty s GSM modulem, který umí posílat snímky na váš telefon, fungují jako hlídací pes. Lupiče sice nepokoušou, ale jakmile zavětří pohyb na hlídaném místě, upozorní vás. A vy můžete okamžitě jednat.

Doporučujeme se při výběru fotopasti proto zaměřit právě na tuto vlastnost, kterou mnohé moderní modely běžně disponují. Díky ní budete vždy vědět, co se u vás na chatě právě děje. A v případě nutnosti, můžete ihned zavolat policii.

Proč používat fotopast k zabezpečení chalupy? Ušetříte!

Použití fotopastí pro zabezpečení majetku má hned několik výhod. Monitorují hlídaný objekt i za tmy, dokáží pořídit čitelné noční snímky, snadno je sami nainstalujete a zamaskujete a hlavně – jsou mnohem levnější než jiné bezpečností systémy, kamery apod.

Pokud se vám tedy nechce pořizovat drahý bezpečností systém, který vychází na desítky tisíc korun, ale neradi byste se stali terčem vandalů, je pro vás fotopast ideálním řešením.

Kde si nechat poradit? Pokud si nejste s výběrem fotopasti jistí, zavolejte specialistům z e-shopu Infoto. Pan Roman Uher byl jeden z prvních, kteří se na oblast fotopastí v České republice začali zaměřovat, takže si můžete být jistí, že vám poradí přesně podle toho, co potřebujete. Fotopast si pak můžete také vyzvednout v kamenné prodejně v Praze.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist