foukaná izolace

Jak na foukanou izolaci

Foukaná izolace si získala své místo na trhu zejména díky své flexibilitě a snadné aplikaci. V současné době se setkáte s řadou druhů a značek, ze kterých můžete vybírat. Abyste vybrali tu nejvhodnější, držte se těchto tří jednoduchých kroků.

Rozmyslete si, zda je foukaná izolace vhodná

V první řadě se rozhodněte, jaká místa v bytě, domě či chatě chcete izolovat. Podle toho se pak odvíjí, zda je foukaná izolace vůbec vhodná. Často se využívá na oblasti, které nejsou dobře dostupné, a s aplikací pevných izolací byste se zde jen trápili. Vhodné jsou na půdní prostory, vzduchové mezery ve střeše, ale i nízkoenergetické domy.

Podle čeho vybrat typ foukané izolace

Foukanou izolaci seženete z následujících materiálů, které jsou aplikovány tzv. foukáním:

  • Celulóza neboli recyklovaný papír
  • Minerální izolace
  • Skelné vlákno
  • Dřevovlákno

Společnými vlastnostmi uvedených materiálů je ochrana před únikem tepla a odhlučnění. Liší se samozřejmě cenami, ale oproti jiným typům jsou podstatně levnější. Navíc foukanou izolaci míříte na místo určení a nevznikají tak odřezky a tedy žádný přebytečný odpad.

Jak sehnat odborníky na foukanou izolaci

Výběr vhodné foukané izolace vám rozhodně usnadní odborník. Stejně tak pomůže se správnou aplikací. Abyste nemuseli trávit hodiny hledáním firmy nebo řemeslníka, zkuste zadání poptávky na stránkách Poptávej.cz. Stačí vám jen tři minuty na to, abyste zde vyplnili poptávkový formulář. Informace jsou následně odeslány odborníkům z vašeho okolí. Zájemci o zakázku se pak ozývají přímo vám na uvedený email a s cenovou nabídkou na míru. Získáte tak dobrý přehled o situaci na trhu a za hledání nabízejících nic neplatíte. Vyberete si už jen tu nejsympatičtější nabídku a detaily domlouváte přímo s odborníkem osobně.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist