Peníze pro nastávající maminky

Vše potřebné pro nastávající maminky zajistí online půjčka

Nastávající maminky čeká do budoucnosti velká radost, ale i množství starostí. Obzvlášť, jedná-li se o prvního potomka, na kterého se těšíte a musíte pro něj pořídit kompletní výbavu. Oblečení, hračky, praktické věci, plenky – to všechno není v dnešní době vůbec levná záležitost. A to zde ani nezmiňujeme potřebné změny v šatníku, úpravy v bytě či domě, vyšetření či aktivity pro maminky.

Zkrátka a dobře, těhotenství nepatří mezi nejlevnější životní období. Abyste si jej mohla užívat v klidu a bez obav, zda stihnete do porodu všechno zařídit, nakoupit a jak vyjdete s penězi, můžete vyzkoušet online půjčku. Půjčíte si jen tolik, kolik skutečně potřebujete a co již vaše rodinné či osobní úspory nepokryjí. A tuto částku splatíte až po porodu.

Jak online půjčka funguje?

Často můžete online půjčku vyhledat také pod označením rychlá půjčka, půjčka ihned a mnohé další. Ve výsledku se však jedná o stejný typ půjček – krátkodobý. Ty mohou poskytovat i banky, obvykle jsou však doménou nebankovních společností. Jedná se neúčelné půjčky určené na krátkou dobu, velmi často jen na měsíc, ale tuto dobu je možné libovolně změnit a protáhnout či zkrátit.

Společnost, od které si půjčíte, nebude zajímat, za co jste částku utratili. To je jeden z rozdílů mezi účelnými půjčkami, kam řadíme například hypoteční programy. S krátkodobostí úzce souvisí rychlost sjednávání půjčky, která obvykle trvá jen několik málo hodin. Po schválení půjčky můžete mít peníze na účtu během několika minut. Obvykle zde neplatíte ani žádné další poplatky, například za vyřízení a vedení půjčky, její předčasné splacení nebo naopak posunutí termínu splatnosti. Stále oblíbenější se u nás stává společnost Ferratum Money, která nabízí krátkodobé půjčky na bázi kontokorentu.

Online půjčka a její výhody

  • Jednoduchost a pohodlí: Jedním z největších benefitů online půjčky je fakt, že ji můžete vyřídit prakticky kdekoliv a odkudkoliv, například z domova, práce nebo z dovolené. Jelikož nemusíte dokládat výši ani zdroje svých příjmů, je ideální i pro matky na mateřské dovolené. Dále nemusíte čekat dlouhé týdny na její schválení a dokládat velké množství informací, proto si ji můžete vyřídit i na poslední chvíli, například, když zjistíte, že vám ještě chybí kočárek, postýlka nebo nějaké oblečení, porod se kvapem blíží a vy nemáte momentálně dostatek financí na pokrytí všech výdajů.
  • Přehledné a srozumitelné informace: V České republice nejsou krátkodobé půjčky legislativně nijak omezovány, je však nařízeno, že banky i nebankovní společnosti musí vždy před podpisem smlouvy uvést celkovou výši RPSN a úroků. Vy máte tak možnost si vše dobře rozmyslet a hlavně propočítat, takže ještě před podpisem smlouvy budete vědět, kolik přesně musíte zaplatit. Veškeré informace naleznete na webových stránkách společností nebo můžete využít nejrůznější kontaktní formuláře či infolinku.
  • Bez dlouhodobého zadlužení: Výhodou krátkodobých půjček je to, že nezadlužíte sebe ani svou rodinu na dlouhá léta dopředu a nemusíte v budoucnosti omezovat své výdaje jen kvůli tomu, že vám každý měsíc odejde několik tisíc na splácení.

Jaké jsou další možnosti?

Pokud nejste příliš dobří při orientaci a vyhledávání na internetu a máte strach, že byste nedokázali najít tu nejlepší a bezpečnou nabídku půjčky, nemusíte zoufat. V dnešní elektronické a technicky vyspělé době máte i další možnosti.

Půjčku si totiž můžete zařídit i přes telefon či SMS. Obvykle jsou všechny další aspekty stejné nebo velmi podobné jako u online půjčky, to znamená, že jsou krátkodobé, neúčelné, nemusíte dokládat výpis z rejstříku dluhů ani své příjmy, tím pádem na ně dosáhne mnohem větší počet lidí, než na klasické bankovní půjčky. Pouze způsob jejich vyřízení je odlišný a záleží pouze na vás, které z metod dáte přednost. Ideální ale je, pokud si u dané společnosti nebo i bance zjistíte nějaké informace.

Podívejte se například na recenze jejích klientů nebo se poptejte svých známých, rodinných příslušníků nebo kolegů v práci. Před podpisem smlouvy si vše v klidu a s rozmyslem přečtěte. Ideální je, pokud si vyberete takovou společnost, která figuruje i v zahraničí a na trhu bezproblémově funguje už několik let. Předejdete tak nepříjemným situacím.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist