engelbert strauss 2

Stop modrákům a děravým trikům, pracovní oblečení může být pohodlné i COOL!

Prošoupaným modrákům a děravým trikům už odzvonilo. Pohodlnost, funkčnost, bezpečnost, ale také cool vzhled… to jsou synonyma moderního pracovního oblečení. Vždyť proč byste při práci na zahradě měli vypadat jako strašák do zelí? Práce na zahradě a v dílně je vaše hobby, část vašeho já – a k tomu nutně patří cítit se dobře a pohodlně. A to bez kvalitního pracovního oděvu nepůjde. Pevné materiály, funkční kapsy, pohodlí při jakékoliv činnosti, za jakéhokoliv počasí. A pokud vás od práce vytáhne soused na pivčo – žádný problém. Současné trendy totiž značně stírají rozdíly mezi pracovním a volnočasovým oblečením. Jasně, liší se funkcí, ale pracovní oblečení je natolik COOL a trendy, že se nemusíte stydět v něm vyrazit mezi lidi.

Moderní pracovní oděvy se svým stylem, střihem, barvami i použitými materiály velmi přibližují volnočasovému a sportovními oblečení. Zároveň ale pracovní oblečení zůstává plně funkční a plní veškeré bezpečnostní požadavky, které jsou i při práci na zahradě a v dílně zapotřebí. Pracovní oblečení má také plno vychytávek a detailů v podobě různých kapes, poutek a doplňků, které nám práci dokáží velmi zpříjemnit a urychlit. Samozřejmostí jsou pak reflexní prvky všude tam, kde je to zapotřebí, zejména u vrchních vrstev oděvů.

foto: Engelbert Strauss

Dokonalý střih, funkčnost, pohodlí, ale také bezpečí při práci – to jsou požadavky, které máme nejen na pracovní oblečení.

Oblečení na zahradu a do dílny nebo na rodinný výlet?

Pracovní oblečení se v posledních letech stává natolik oblíbeným, že si ho lidé často pořizují nejen pro práci, ale také na trávení svého volného času. Důvod je jednoduchý – pracovní oblečení je navrhováno a šito tak, aby hodně vydrželo. Aby se kolena hned neprošoupala a rukávy neproděravěly. Přitom jsou zachovány veškeré požadavky na pohodlí, bezpečnost a dnes už i módní trendy. Takže v pracovních kraťasech, tričku, mikině a botách můžete bez obav vyrazit i na rodinný výlet, stejně tak jako posekat trávník nebo se pustit do stavby pergoly.

Foto: Engelbert Strauss

Pracovní oblečení na zahradu nebo do dílny musí být pohodlné, mít spoustu užitečných vychytávek v podobě kapes a poutek, ale také musí skvěle vypadat.

Horko nebo zima? S kvalitním pracovním oblečením bez problémů!

Pracovní oděvy se také přizpůsobují ročnímu období. No, však to znáte, zejména na jaře a na podzim je ráno chladněji, zatímco odpoledne teploty dokáží vystoupat pěkně vysoko. Pracovní oblečení je tomu přizpůsobené. Jsou jednak používány kvalitní prodyšné materiály, ve kterých se nezpotíte. Bezpečně odvedou vlhkost od vaší pokožky a na druhou stranu dokáží zahřát, pokud je to zapotřebí. Odepínací nohavice a rukávy dokáží během chvilky z pracovních kalhot vykouzlit kraťasy a z bundy pohodlnou pracovní vestu. A to při práci ocení nejeden kutil či zahrádkář.

Foto: Engelbert StraussNajděte svůj Worker style!

Každý z nás je jiný – hubený, silnější, vysoký, malý, muž – žena, a každý preferujeme jiné barvy. Mimo to také každá práce vyžaduje specifický typ oblečení. To na zahradu by nemělo promoknout, do dílny se naopak bude hodit hodně kapes, poutek a různých vychytávek. Vhodná pracovní obuv a pokrývka hlavy jen podtrhnou celkový pracovní outfit. Nebojte se toho – kombinujte a buďte styloví. V pracovním oblečení engelbert strauss se budete cítit skvěle nejen při práci, ale i ve svém volném čase.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist