kazety-paseo

Novou podlahu na balkón do deseti minut

Skládáte rádi puzzle? Pokládka nové podlahy na balkóně je mnohem snazší. Montáž bezúdržbových Paseo kazet z woodplastic® je velmi jednoduchá. Napojování kazet již nemůže být jednodušší: nevyžaduje žádnou sílu, žádné vruty ani jiné nářadí. Pro pokládku terasy z Paseo kazet  stačí  zpevněný, rovný, hladký a odvodněný podklad (např. i stávající dlaždice, či betonová stěrka). Velmi nízká výška kazet pouze 2cm umožňuje široké použití na mnoha místech při zajištění vysoké nosnosti.

Balkón podle Vašich představ

Podlaha na balkóně či lodžii je vystavena podobné zátěži povětrnostních podmínek, jako kdekoliv jinde v exteriéru. Podle toho také musíme důkladně vybírat. Paseo kazety z bezúdržbového materiálu woodplastic® jsou vhodné pro všechny balkony, terasy, zahrady i wellness a saun. Díky snadno demontovatelnému zámkovému systému jsou ideální také pro dočasné plochy jako např. sezónní terasy, venkovní sprchy či bary nebo veletržní plochy. Velmi nízká výška kazet pouze 2cm a praktické univerzální rozměry 31,3 x31,3 cm umožňuje široké použití kazet na mnoha místech.

Osobitý design pro Váš domov

Kazety jsou dostupné ve dvou přirozených barvách: Palisandr (marrone) a Merbau (terracota). Protiskluzový povrch je ve dvou designech: „fino“ s malými drážkami a „largo“ s širokými drážkami. Kazety mohou být pokládány rovnoměrně nebo vzorově tj. střídavě měnit směr drážek. Navíc kombinací kazet „fino“ a „largo“ můžete dosáhnout originální plastického efektu.

Nezničitelné a přesto přirozené

Bezúdržbové kazety Paseo z kompozicového materiálu woodplastic jsou téměř k nerozeznání od přírodního dřeva. Díky 50% obsahu polymerů však odolávají vlhkosti, škůdcům a všem povětrnostním vlivům. Materiál WPC je protiskluzový, nemá třísky, stálobarevný a nevyžaduje žádné nátěry ani impregnace.

Tip pro dobré bydlení

Balkon nemusí být zrovna obrovský proto, aby se stal útulným místem, kde můžete relaxovat, aniž byste opustili svůj domov. Podlahu příjemnou na dotek, krásnou na pohled, vyřeší praktické bezúdržbové kazety či terasová prkna woodplastic®. Dokonalou atmosféru přičaruje vhodné osvětlení ideálně v kombinaci s infrazářičem pro chladnější večery.

Díky jednoduchému demontovatelnému zámkovému systému a nízké výšce pouze 2cm jsou kazety Paseo vhodné především na balkony, terasy, ale i dočasné sezónní plochy. Pro pokládku stačí zpevněný, hladký podklad, například i stávající dlaždice či betonová stěrka.
Více na www.mojeterasa.cz.There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist