fle7

Flexibilní pískovec – originalita a jedinečnost

Flexibilní pískovec dodá každému interiéru a exteriéru exkluzivní a nezaměnitelný charakter. Originalita tohoto výrobku je ukryta ve způsobu jeho výroby. Za jeho vznikem stojí jedinečný nápad – přinéstlidem do jejich domova obraz písku různých barev a tvarů tvořeného několik miliónů let pod zemským povrchem.

Jde o otisk písku na různých místech podle zabarvení daného ložiska. Výsledkem je jedinečný výrobek nevšedních vzorů, barevných odstínů s nádechem luxusu. Každá role je originál.

Využití

Flexibilní pískovec je vhodný pro použití v exteriéru na architektonické dotvoření fasád, soklů, stěn, sloupů, komínů… Taktéž je ideální pro použití v interiéru, kde slouží jako moderní dekorace stěn a jiných prvků. Využití najde i jako podlahová plocha. Při použití vhodného lepidla je možná instalace také na dřevo, beton, sádrokarton, obkladové dlaždice, sklo, kov, plast…

Flexibilní pískovec představuje ideální řešení všude tam, kde není možné použít obkladový kámen pro jeho vysokou hmotnost, tloušťku nebo velké rozměry. V některých případech není možné použít jiný obkladový materiál pro různé oblouky, rohy a jiné nepravidelné tvary. Flexibilní pískovec je vyhledáván všude tam, kde je zájem o nové, stylové a nadčasové zboží. Díky své ohebnosti, jednoduchému tvarování na požadovaný rozměr řezáním a široké barevné škále jsou možnosti použití limitované jen vaší fantazií.

Balení

Role flexibilního pískovce má rozměry 2,73 m x 1,10 m (využitelná plocha činí 3 m2). Pískovec je balený v roli na kartónovém jádře a následně v kartónové krabici. Součástí balení je lepidlo (pro exteriér nebo interiér) a speciální přípravek pro konečný nátěr. Po jeho aplikaci výrobek zatvrdne do konečné podoby. Hmotnost jednoho balení je přibližně 13 kg. Průměrná tloušťka 3 mm zaručuje maximální flexibilitu.

Hlavní výhody tohoto výrobku:

  • exkluzivní a nezaměnitelný charakter
  • vhodné pro použití v interiéru i exteriéru
  • cenově výhodná alternativa k přírodnímu či umělému kameni
  • ideální řešení tam, kde není možné použít jiný obkladový materiál pro jeho vysokou hmotnost, tloušťku nebo nevhodnou podkladovou plochu
  • instalace je možná na jakýkoli povrch (zateplovací systém, omítka, beton, dřevo, sklo, kov, sádrokarton, obkladové dlaždice…)
  • velmi jednoduchá, rychlá instalace a přizpůsobení požadovanému tvaru řezáním
  • přírodní, nehořlavý materiál
  • maximální flexibilita a průměrná tloušťka 3 mm zaručují všestranné využití

Více informací naleznete na stránkách www.flexibilnypieskovec.sk

Zastoupení v České republice RADOMIL DOKOUPIL-DIMEX, www.edimex.cz
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist