vířivka3

Dokonalá relaxace v domácí vířivce

Představte si, jak své tělo po celodenní námaze v práci ponoříte do blahodárných bublinek. Stres mizí, starosti jsou ty tam a vy si najednou připadáte jako úplně nový člověk. Tento sen není tak vzdálený, jak by se mohlo na první pohled zdát – splní se vám s vaší vlastní domácí vířivkou!

Není vířivka jako vířivka

Možností, jakou vířivku si pořídit, máte celou řadu. Na trhu je k dostání široká škála vířivek různých značek a tvarů, od modelů za příznivou cenu až po poslední technologické vychytávky s kompletním příslušenstvím. V létě určitě oceníte možnost odpočinku, kterou poskytují venkovní vířivky. K těm můžete přidat zastřešení a využívat je tak po celý rok.

vířivka1České vířivé vany Brilix

Pokud dáváte přednost produktům domácí provenience, je značka Brilix určena právě vám! Všechny vířivky této značky nabízejí designové pohodlí, spoustu trysek, které promasírují vaše ztuhlé svaly a k tomu všemu jsou k dostání za velmi příznivé ceny. Pro náročnější je zde řada Brilix Premium, která poskytuje maximální komfort, má zabudovaný audio systém i výsuvnou LCD obrazovku. Odpočívat na úrovni v ní může klidně i 5 osob.

Stálice na světovém trhu – Jacuzzi

O značce Jacuzzi slyšel ve spojení s relaxací v bublinkách snad již každý. Aby také ne – vířivky totiž vyrábí už celých 50 let a své výrobky neustále inovuje, s cílem dosáhnout pro vás maximálního možného pohodlí. Jacuzzi nabízí vířivky v několika řadách, ze kterých si vybere opravdu každý. Ta nejluxusnější řada je skutečným synonymem wellness – do základního vybavení zde patří mimo jiné i LED podsvícené vodopády, zabudované lehátko a třeba také systém pro aromaterapii.

vířivka2Solární sprcha – skvělé doplnění vaší venkovní vířivky

Solární sprchy vám poskytnou příjemné letní osvěžení pod širým nebem. Dopřejte si teplou sprchu, aniž byste museli platit za ohřev vody! Jejich samonosná konstrukce slouží totiž jako zásobník vody a zároveň jako sluneční kolektor. Díky slunečním paprskům tak pro vás bude v podstatě kdykoli nachystáno až 40 litrů ohřáté vody. Kromě toho jsou solární sprchy krásnou designovou záležitostí – vybírat můžete z mnoha veselých barevných provedení.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist