dekorace z parfémů

DIY: Dekorace z parfémů

Kdo tvrdí, že parfémy musí být vždy schované v šuplíku? Ozdobné flakony s originálními tvary se přímo nabízí, abychom je odvážně umístili na toaletní stolek! Dnes si ukážeme, jak lze vytvořit malou dekoraci z parfémových lahviček. Vaše poklady budou nejenom krásně vonět, ale také vyzdobí váš pokoj!

Dekorace z parfémů krok po kroku

Tác + parfémy + vonné svíčky + šperkovnice + několik osobních drobností + květiny (bezpodmínečně nutné!) = krásná dekorace z parfémů.

Foto: Westwing

Je to zcela jednoduchý způsob, jak prakticky uchovat oblíbené vůně a zároveň zajímavý nápad na dekoraci do ložnice. Nejdůležitější ze všeho je tác. Díky němu vypadá kompozice upraveně a elegantně. Všechny flakony jsou uspořádány na jednom místě a vy vždy víte, kde je najdete. Přidejte vonnou svíčku, šperkovnici a kytici čerstvých květin. Nezapomeňte ale přidat také něco osobního! Co třeba zápisník s potěšující zprávou, kterou je dobré si přečíst pro dobrý začátek dne?

Voilà! A máme voňavou dekoraci, která si zaslouží fotku na Pinterestu!

Foto: Westwing

Girly styl nebo Styl boho

Foto: westwing.cz

Foto: Westwing

 

 

 

 

 

 

 

Klasický styl

Ne každé z nás vyhovuje výstřednost a křiklavé barvy. Existují stovky různých variant, které můžete vyzkoušet. Buďte si jistá: tohle vždy funguje! Není důležité, zda upřednostňujete skandinávský minimalismus nebo preferujete hippie květinové vzory. Je to Vaše vlastní voňavá dekorace, a právě proto je naprosto výjimečná!

logo-westwing

 

Více inspirace naleznete na www.westwing.cz.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist