obr2

Dětský nábytek s příběhem

Děti mají rády nábytek, který není nudný, překvapí barvami i tvarem, umí být součástí jejich her a dokonce podněcovat nové.

Rodiče v pokojíčcích předškoláků a školáků preferují nábytek spolehlivý, funkční, bezpečný, zdravotně nezávadný a nejlépe rostoucí spolu s dětmi. Vzácné spojení všech jmenovaných vlastností je zhmotněno v designovém nábytku české značky DEVOTO, který vyrábějí Lukáš Lédl a Petr Křiváček pod slibným firemním mottem „Naše práce nás baví, a chceme, aby bavila i Vás!“

Název DEVOTO odkazuje k oblíbené české hlášce, ale i latinskému slovu „devótní“, tedy oddaný – v tomto případě dřevu. Postýlky, stolky s židličkami, variabilní patrové postele, hrací koutky, nábytkové sety i hračky, například houpací koník nebo písmenka… Vše je vyráběno z kvalitních dřevin vytěžených u nás (jasan, dub, buk), nebo ekologického dřevomateriálu MDF (základem je lisované smrkové dřevo), který umožňuje netradiční tvarování. Jeho povrch je dále upravován lakováním zdravotně nezávadným lakem ve více než osmi stech barevných odstínech. Použité vosky a oleje jsou atestovány pro styk s potravinami. Zárukou dlouholetého užívání bez nežádoucích rizik jsou i oblé rohy, neviditelné spoje, panty s celoživotní zárukou na funkčnost. Všechny materiály jsou prověřeny příslušnými certifikáty.

Foto: devoto.cz„Nejvyšší jakost materiálů i zpracování,originální design spojený s funkčností, ekologie a bezpečnost, to jsou jasné priority DEVOTO,“ shrnují Lukáš Lédl a Petr Křiváček, majitelé a zároveň zaměstnanci takřka rodinné firmy DEVOTO a dodávají: „Zabýváme se malosériovou výrobou i zakázkovou výrobou na míru, podle individuálních dispozic. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis, osobní konzultace, zaměření prostoru, 3D návrhy a vizualizace.  Celková cena je vždy finální a zahrnuje dopravu po celé republice, instalaci a garantovaný záruční servis. Ve spolupráci se spřátelenými firmami dodáváme i koberce, polštáře, záclony, tapety, walldesign a další dekorace či doplňky podle přání klienta.“

Foto: devoto.czDětské pokoje DEVOTO mají jméno, duši a kouzlo. Apala, Maki, Mona, Pupu… Každou kolekci provází příběh pohádkových postaviček pro radost dětí. Každý nový kus nábytku nebo dřevěná hračka jsou pokračováním osobního příběhu jejich tvůrců, původně studentů humanitních oborů, kteří se rozhodli živit kvalitní, poctivou truhlařinou.

Více informací naleznete na stránkách společnosti www.devoto.cz
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist