hypo2

Srovnejte si hypotéky a ušetřete na úrocích

Plánujete bydlení ve vlastním? Chcete vyměnit pronájem za byt či dům v osobním vlastnictví? Nedisponujete však patřičným kapitálem? Potom není nic jednoduššího, než využít služeb současného finančního trhu. Typickým příkladem je samozřejmě hypotéka neboli hypotéční úvěr.

Peněžní produkt, s nímž získáte pravděpodobně ty nejvýhodnější splátkové podmínky a domůžete se odpovídajících finančních sum. Jenže, jakému řešení dát přednost, když je výběr bankovních společností natolik pestrý?

Automatický výpočet hypotéky

Pakliže v tomto směru zdlouhavě tápete a na druhou stranu nemáte dostatek času zjišťovat všechny potřebné informace, vydejte se tou nejjednodušší cestou. Tou je srovnání hypoték prostřednictvím specializovaného internetového projektu.

Na jednom místě máte přehlednou a stále aktualizovanou databázi hypoték, z nichž je možné vybírat na základě různých údajů. Nejčastěji jsou to tyto parametry.

  • Velikost hypotéky
  • Doba splatnosti
  • Velikost úrokové sazby

Během několika vteřin budete schopni porovnat hypotéky libovolného typu a od rozdílných poskytovatelů, z nichž si stačí posléze vybrat a projevit o ně zájem skrze praktickou online žádost.

Výpočet hypotéky tímto způsobem je v současnosti asi nejvyhledávanější.

hypo3Výhodná hypotéka od UniCredit bank

Dáváte-li zelenou nízké úrokové sazbě, jež se kladně promítá do celkové přeplacené sumy, pak vás jistě osloví řešení od této bankovní instituce. Kdo by ostatně odolal úroku od 1,49 %, rozsahu půjčky 200 000 Kč – 20 000 000 Kč a době splatnosti 60 – 360 měsíců?

To je hypotéka od UniCredit, s níž lze financovat až 100 % celkové hodnoty nemovitosti. K bezplatnému vyřízení hypotéčního úvěru můžete samozřejmě přidat i mnohé další klady.

  • Bez skrytých poplatků
  • Mimořádné splátky do 20 % jistiny

Peníze od tohoto subjektu jsou využitelné v podstatě na jakékoliv činnosti spjaté s nemovitostmi. Od nákupu, přes výstavbu, až po modernizaci a náročnou rekonstrukci. Výjimkou není ani investice do družstevního bydlení.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist