mycka

Myčka nádobí do každé kuchyně

Myčka nádobí je dnes nedílnou součástí mnoha domácností. Pořizovací náklady snadno vykompenzuje úspora vody, energie a času. Navíc ani malá kuchyně už není důvodem, proč si tohoto pomocníka odepřít. Vestavné i volně stojící myčky nádobí zmenšily své rozměry, zvětšily svůj objem a nezaleknou se ani více souprav nádobí.

V sortimentu myček nádobí si můžete vybrat volně stojící a vestavné myčky s odkrytým nebo zakrytým ovládacím panelem. Obě verze nabízejí standardní šířku 60 cm nebo úzké myčky s šířkou 45 cm.

Úzké myčky nádobí jsou nabízeny v šířce 45 cm, oproti běžnějšímu rozměru 60 cm. Jejich obliba roste u majitelů menších bytů, kteří díky myčce nechtějí přijít o místo ve skříňkách, ale zároveň si nepřejí ztrácet čas mytím nádobí v ruce. Nespornou výhodou použití myček je jejich ekonomický provoz. Studie uvádějí,že úspora vody oproti mytí v ruce je až pětinásobná, elektrické energie spotřebují asi polovinu, o času ani nemluvě. Doporučené maloobchodní ceny myček nádobí se přitom pohybují okolo 12 000 Kč.

Úzké myčky bývaly kritizovány za menší kapacitu, ale dnešní spotřebiče jsou vyráběny tak, aby pojaly až deset souprav nádobí. Není tak důvod bát se, že by se do myčky nevešlo běžně používané nádobí či hrnce.

Technologie
Myčky nádobí disponují řadou inteligentních funkcí, které usnadní jejich ovládání a zaručí nejlepší výsledky.

AquaSteam
V myčce se systémem AquaSteam se během mycího cyklu tvoří pára, díky níž je dosahován nejvyšší možný účinek, včetně mytí křehkých kusů nádobí.

Power Clean
Na trhu jsou produkty s funkcí PowerClean, která při mytí velmi zašpiněného nádobí využívá 32 tlakových trysek ve spodním koši.

Turbo Clean
Myčky nádobí s touto volbou jsou zárukou dokonalých výsledků i při mytí silně znečištěného nádobí, a to bez nutnosti ručního předmytí. Variabilní tlakový systém dokáže vyvinout tlak vody o 70 % vyšší než v běžných myčkách. Ve spodním koši tak lze mýt i velmi znečištěné předměty, zatímco do horního koše je možné zároveň uložit mírně zašpiněné nádobí a mýt je při normálním tlaku vody.

Multi-Tablet
Myčky se šířkou 60 cm nabízejí funkci Multi-Tablet, která umožňuje zvolit typ čistícího prostředku (4v1, 3v1, 2v1 anebo běžný detergent). Přednastavení zaručuje nejen výborné výsledky mytí, ale také správnou funkci LED ukazatelů.

Aquastop, Aquasafe
Bezpečnost v případě nečekané závady zajišťují ochranné prvky Aquastop a Aquasafe. Zabranuují úniku vody z přívodní hadice. Brání přetečení a úniku vody z myčky.

6. smysl
Řada modelů myček je vybavena senzorovou technologií 6. smysl. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a tomu přizpůsobují parametry celého mycího cyklu, aby spotřeba vody, energie a času byla co nejnižší.

Green Generation
Myčky nádobí Whirlpool z řady Green Generation jsou nejen inteligentní a účinné, ale i ekologické. Díky technologii 6. smysl a dalším užitečným funkcím přinášejí až 50% úsporu vody, energie a času.

Design
Moderní spotřebiče jsou kombinací spolehlivé technické konstrukce a inovativního designu. Elegantní výslednou formu charakterizují jemné, zaoblené linie. Myčky jsou vybaveny nepřehlédnutelným LCD displejem, který informuje o všech fázích mytí.

Zdroj: Whirlpool
There is 1 comment

Add yours
  1. Janica

    Bez myčky si nedovedu život představit, máme velkou rodinu a bez ní by to opravdu nešlo, přeci jen je ta takový tichý pomocník, ty původní byly hodně hlučné, co pamatuju v 90 letech, nyní jsme pořizovali novou která je tichá a nemůžu si jí vynachválit. Takže velký souhlas s článek, bez myčky ani ránu


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist