Monthly Archives: Leden 2024

Jak pracuje tepelné čerpadlo v zimě

Jak pracuje tepelné čerpadlo v zimě

Tepelná čerpadla typu vzduch-voda pracují s teplem z okolního vzduchu, které předávají otopné vodě. Při běžném počasí všechno funguje dobře. Lidé se ale často obávají, že ve velkých mrazech přestane takové tepelné čerpadlo fungovat. Obavy nejsou na místě, protože dobře navržené a instalované tepelné čerpadlo v zimě pracuje efektivně. Jsou zde ale určitá specifika.

Příprava dřeva na zimu se neobejde bez správného vybavení

Příprava dřeva na zimu se neobejde bez správného vybavení

S vrtkavým počasím, které nám chystají poslední roky bych se nedivila, když by letošní zima byla opravdu třeskutá. Tak s chutí do toho plivnout do dlaní a dát se do řezání, sekání a štípání. Aby vám šla práce lehce od ruky, bez mozolů a zbytečné námahy, je nutné zvolit kvalitní a vhodné vybavení – sekerky, pily a pilky. S těmi starými, rezavými to půjde jen těžko…

Exotické pokojové rostliny

Exotické pokojové rostliny

Správný výběr zajistí tu pravou tropickou atmosféru i v zimních měsících. Klasické pokojovky – pořád to stejné dokolečka. Vánoce spojené s tradičními vánočními hvězdami… Letos se vám však zachtělo trochu změny. Interiér bytu, zasklená lodžie, zimní altán či zahrada – to je to pravé místo, kde můžete právě nyní vytvořit zákoutí ve stylu nespoutaných tropů. Zkuste to zkrátka trochu jinak – netradičně.

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist