domov podle znamení zvěrokruhu

Jak zařídit svůj domov podle znamení zvěrokruhu?

Věříte na horoskopy? Ať už ano nebo ne, možná vás bude zajímat, jaký styl bydlení a barvy by vám měly přinést štěstí, pohodu a harmonii podle vašeho znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své charakteristické rysy, preference a potřeby, které se odrážejí i v jeho vkusu pro bydlení. V tomto článku vám poradíme, jak zařídit svůj domov podle znamení zvěrokruhu tak, aby vám vyhovoval a dokonale vás charakterizoval a ladil s vaší osobností.

domov podle zvěrokruhu

Zjistěte, jak zařídit svůj domov podle znamení zvěrokruhu – jaký styl a barvy použít?

Beran (21. 3. – 20. 4.): Energie a originalita

Berani jsou energičtí, odvážní a nezávislí. Mají rádi výzvy, dobrodružství a nové zážitky. Jsou také velmi kreativní a originální. Pro svůj domov by měli zvolit jasné a výrazné barvy, jako je červená, oranžová nebo žlutá, které podtrhnou jejich živelnost a dynamiku. Mohou si také dovolit experimentovat s různými vzory, texturami a doplňky, které dodají jejich bydlení osobitost a zábavu. Berani by se měli vyhnout příliš tmavým, nudným nebo monotónním barvám, které by je mohly deprimovat nebo omezovat. Pro berany je ideální moderní nebo industriální styl bydlení.

Býk (21. 4. – 21. 5.): Pohodlí a luxus

Býci jsou praktičtí, spolehliví a vytrvalí. Mají rádi pohodlí, stabilitu a luxus. Jsou také velmi smyslní a estetičtí. Pro svůj domov by měli zvolit teplé a přírodní barvy, jako je hnědá, zelená nebo béžová, které vyjadřují jejich spojení s přírodou a materiálním světem. Mohou si také dopřát kvalitní a elegantní nábytek, látky a dekorace, které zvýší jejich komfort a pohodu. Býci by se měli vyhnout příliš chladným, ostrým nebo extravagantním barvám, které by je mohly rozrušovat nebo rozptylovat. Býci se budou cítit dobře v rustikálním či venkovském stylu bydlení.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.): Změna a rozmanitost

Blíženci jsou komunikativní, inteligentní a flexibilní. Mají rádi změnu, rozmanitost a učení. Jsou také velmi zvědaví a hraví. Pro svůj domov by měli zvolit světlé a vzdušné barvy, jako je modrá, bílá nebo šedá, které podpoří jejich myšlení a tvořivost. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby odrážel jejich zájmy, koníčky a nálady, například pomocí knih, plakátů, fotek nebo suvenýrů. Blíženci by se měli vyhnout příliš tmavým, těžkým nebo jednotvárným barvám, které by je mohly znudit nebo omezovat. Preferují hravé a eklektické styly bydlení.

Rak (22. 6. – 22. 7.): Cit a romantika

Raci jsou citliví, emocionální a rodinní. Mají rádi bezpečí, soukromí a občas podléhají nostalgii. Jsou také velmi starostliví a laskaví. Pro svůj domov by měli zvolit jemné a romantické barvy, jako je růžová, fialová nebo krémová, které vyjadřují jejich něžnost a citovost. Mohou si vytvořit domov jako útočiště, kde se budou cítit chráněni a milováni, například pomocí polštářů, dek, svíček nebo květin. Raci by se měli vyhnout příliš jasným, drsným nebo chladným barvám, které by je mohly zraňovat nebo stresovat. Vintage a romantický styl bydlení je pro raky to pravé.

Lev (23. 7. – 23. 8.): Síla a radost

Lvi jsou sebevědomí, charismatičtí a velkorysí. Mají rádi pozornost, uznání a zábavu. Jsou také velmi kreativní a nadaní. Pro svůj domov by měli zvolit zářivé a slunečné barvy, jako je zlatá, oranžová nebo žlutá, které podtrhnou jejich sílu a radost. Mohou si také dopřát nápaditý a luxusní nábytek, doplňky a dekorace, které ukážou jejich vkus a styl. Lvi by se měli vyhnout příliš tmavým, skromným nebo nudným barvám, které by je mohly deprimovat nebo omezovat. Zářivý glamour nebo art deco styl je pro lvy přímo stvořený.

Panna (24. 8. – 23. 9.): Řád a praktičnost

Panny jsou pečlivé, analytické a pracovité. Mají rády řád, čistotu a efektivitu. Jsou také velmi precizní a kritické. Pro svůj domov by měli zvolit neutrální a klidné barvy, jako je bílá, šedá nebo béžová, které vyjadřují jejich jednoduchost a praktičnost. Ideální je pro ně minimalistický styl. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl funkční, organizovaný a útulný, například pomocí úložných prostor, polic, košů nebo závěsů. Panny by se měli vyhnout příliš výrazným, chaotickým nebo rušivým barvám, které by je mohly rozptylovat nebo iritovat.

Váhy (24. 9. – 23. 10.): Klid a ladnost

Váhy jsou diplomatické, společenské a harmonické. Mají rádi rovnováhu, krásu a spolupráci. Jsou také velmi šarmantní a elegantní. Pro svůj domov by měli zvolit pastelové a jemné barvy, jako je modrá, růžová nebo zelená, které vyjadřují jejich klid a ladnost. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl estetický, symetrický a přívětivý, například pomocí obrazů, zrcadel, květin nebo světel. Váhy by se měli vyhnout příliš ostrým, kontrastním nebo agresivním barvám, které by je mohly rozrušovat nebo rozdělovat. Váhy se budou cítit skvěle, pokud je bude obklopovat interiér zařízený v klasickém, francouzském stylu.

Štír (24. 10. – 22. 11.): Vášeň a tajemství

Štíři jsou velmi intenzivní, vášniví a tajemní. Mají rádi hloubku, moc a transformaci. Jsou také velmi loajální a odvážní. Pro svůj domov by měli zvolit tmavé a silné barvy, jako je černá, červená nebo fuchsiová, které vyjadřují jejich sílu a vášeň. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl intimní, osobní a tajuplný, například pomocí závěsů, svíček, polštářů nebo smyslných doplňků. Štíři by se měli vyhnout příliš světlým, povrchním nebo veselým barvám, které by je mohly znechucovat nebo v jejich očích působit až směšně. Orientální nebo populární gothic styl je pro štíry tím pravým. Avšak pozor! Nic se nemá přehánět…

Střelec (23. 11. – 21. 12.): Poznání a exotika

Střelci jsou optimističtí, nadšení a svobodomyslní. Mají rádi cestování, učení a filozofii. Jsou také velmi štědří a tolerantní. Pro svůj domov by měli zvolit živé a exotické barvy, jako je tyrkysová, fialová nebo žlutá, které vyjadřují jejich radost a touhu po poznání. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby odrážel jejich zkušenosti, zážitky a názory, například pomocí map, suvenýrů, knih nebo citátů. Střelci by se měli vyhnout příliš tmavým, nudným nebo konzervativním barvám, které by je mohly omezovat nebo zklamat. Etno – tropy a interiér s nádechem dalekých cest je pro střelce tím pravým.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.): Úspěch a důstojnost

Kozorozi jsou ambiciózní, zodpovědní a trpěliví. Mají rádi úspěch, respekt a tradici. Jsou také velmi pracovití a loajální. Pro svůj domov by měli zvolit klasické a elegantní barvy, jako je černá, šedá nebo hnědá, které vyjadřují jejich serióznost a důstojnost. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl reprezentativní, kvalitní a účelný, například pomocí dřevěného nábytku, hodin, diplomů nebo rodinných fotek. Kozorozi by se měli vyhnout příliš jasným, lehkým nebo neformálním barvám, které by je mohly ztrapnit nebo znevažovat. Kozorozi se budou cítit dobře v tradičním až anglickém stylu bydlení.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.): Budoucnost a jedinečnost

Vodnáři jsou originální, progresivní a nekonvenční. Mají rádi svobodu, inovaci a společnost. Jsou také velmi přátelští a lidští. Pro svůj domov by měli zvolit moderní a netradiční barvy, jako je stříbrná, modrá nebo zelená, které vyjadřují jejich budoucnost a jedinečnost. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl originální, vyjadřoval vztah ke všemu modernímu a působil společensky, například pomocí elektroniky, gadgetů, umění nebo hudebních nástrojů. Vodnáři by se měli vyhnout příliš starým, obyčejným nebo konformním barvám, které by je mohly nudit nebo omezovat. Futuristický styl s prvky sci-fi a moderních technologií jsou pro vodnáře jako stvořené.

Ryby (20. 2. – 20. 3.): Citlivost a inspirace

Ryby jsou intuitivní, empatické a duchovní. Mají rádi fantazii, umění a mystiku. Jsou také velmi soucitné a obětavé. Pro svůj domov by měli zvolit jemné a vodní barvy, jako je modrá, fialová nebo zelená, které vyjadřují jejich citlivost a inspiraci. Mohou si také zařídit svůj domov tak, aby byl kouzelný, relaxační a duchovní, například pomocí akvária, fontány, obrazů nebo meditačních doplňků. Ryby by se měli vyhnout příliš ostrým, tvrdým nebo materiálním barvám, které by je mohly zranit nebo zneklidnit. Jemný námořnický, něžně éterický a jemný styl bydlení jsou pro citlivé ryby tím pravým.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist