plechový domek

Stop chaosu! Uspořádejte si zahradu pomocí plechovému domku

Konečně už je tu období, kdy na zahradě trávíme mnohem více času než uvnitř. Tak ať to tam vypadá krásně a uspořádaně! Vyměňte chaos a nepořádek za uspořádanou zahradu pomocí plechového domku. 

Přijde vám, že místo uklízení zahrady, pouze přendáváte věci z místa na místo? A furt to působí chaoticky? Zapomeňte na hrábě opřené o omítku, kýble rozmístěné po celé zahradě nebo květníky všude kam se podíváte. Je čas na změnu! Dopřejte svým zahradním pomůckám místo, kde budou na jednom místě a ve kterém budou chráněny před přírodními vlivy. Zahradní plechový domek je řešením. 

Plechový domek jako úkryt pro zahradní potřeby

Plechový domek najde využití pro zahrádkáře, kutily, sportovce i opraváře. Bude se ale hodit i pro ty, kteří zahradu využívají pouze k relaxaci a společenským sešlostem. Poslouží zkrátka všem s udržením pořádku na vaší zahradě!

Zahradní plechový domek lze sehnat v různých velikostech, barvách a s doplňky. Stačí si jen určit, pro jaké potřeby bude využíván a jak s prostorem naložíte. Do vnitřních prostor můžete předměty pro úschovu pouze pokládat na zem, nebo pro přehlednost vylepšit o regály. 

Chcete zahradní plechový domek spíše pro kutilství nebo opravování? Nezapomeňte ho doplnit okny, ať při práci využijete co nejvíce denního světla. Hodit se bude samozřejmě i pořádný pracovní stůl. 

zahradní domek

Zahradní plechový domek je elegantním a snadným řešením na úklid vaší zahrady.

Jak to celé sladit a zařídit? 

Obojí je hračka! V dnešní široké nabídce plechových zahradních domků stačí jen vybrat design, který vám skvěle padne k domu nebo terase. Nabídka barev je opravdu široká a moderní, takže se nemusíte bát zastaralého plechu bez barvy. Vylepšit samozřejmě můžete o okna, žlaby nebo přístřešek. A pokud v něm budete skladovat cenné předměty, jako jsou jízdní kola, sekačky a další, nezapomeňte na kliku s pořádným zámkem. Nejen že budou předměty chráněny před nepříznivým počasím, ale i před odcizením. 

Plechový zahradní domek lze jednoduše objednat online. Jediné co je potřeba před realizací, je příprava základů, které můžete připravit hned třemi způsoby. Stačí si jen vybrat:

  1. Betonové bloky – nastavení a vyrovnání pomocí několika bloků.  
  2. Základy – zaručují vysokou stabilitu. 
  3. Vylévání betonu – patří mezi nejlepší a nejspolehlivější řešení, jelikož zajišťuje nejvyšší stabilitu. 

Plechový zahradní domek padne na každou zahradu, takže s ním rozhodně nešlápnete vedle.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist