foto1

Dřevěné žaluzie Bematech – nechte vstoupit přírodu k vám domů

Společnost Bematech je předním českým výrobcem dekorativní stínící techniky s dvacetiletou tradicí. Portfolio výrobků firmy tvoří látkové rolety, římské rolety, závěsy a dřevěné žaluzie.

V loňském roce zaměřila firma svoji pozornost na vlastní výrobu dřevěných žaluzií. V současné době jsme schopni nabídnout v krátkém dodacím termínu horizontální dřevěné žaluzie vyráběné přesně na míru v široké paletě barev a povrchových úprav.

Za dobu působení firmy na trhu zaznamenala stínící technika výrazný posun, a to nejen v designu. I v interiérové stínící technice jsou velmi často využívány materiály jako je hliník, železo, PVC a mnoho dalších. Současně je však stále mnoho lidí, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Pokud mezi ně patříte i vy, pak právě vám je nabídka exkluzivních dřevěných žaluzií Bematech určena.

Proč dřevěné žaluzie značky Bematech?

Dřevěné žaluzie Bematech jsou vyráběny z velmi kvalitního přírodního materiálu – africké vrby Abachi. V případě volby značky Bematech získáte vysokou kvalitu, exkluzivní doplněk vašeho interiéru i praktickou stínící techniku.

Foto: Bematech.czLamely pro horizontální dřevěné žaluzie nabízíme v šířkách 25, 35, 50 a 70mm. Díky široké paletě barev a povrchových úprav můžete přizpůsobit žaluzii svým požadavkům a představám. Pro vaše nápady a řešení máme v nabídce více než 100 druhů lamel. Pokud si i přesto z naší kolekce nevyberete, můžeme vám lamely nalakovat do jakéhokoliv odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS.

Moderní systém zavěšení lamel a jejich ovládání

Jednotlivé lamely jsou zavěšeny na žebříčku, který může být šňůrkový nebo páskový. Žebříček je standardně sladěn s barvou lamel.

Horizontální dřevěné žaluzie můžete ovládat manuálně nebo motoricky. Pro manuální ovládání nabízíme systém šňůrek nebo kliky. Maximální komfort při užívání a ovládání žaluzie nabízí motorické ovládání. V nabídce máme několik typů motorů, v závislosti na hmotnosti žaluzie a způsobu ovládání.

Jaké jsou maximální garantované rozměry pro horizontální dřevěné žaluzie?

Maximální rozměry, pro které poskytujeme plnou garanci funkčnosti, jsou 3600mm – šířka žaluzie a 3500mm – výška žaluzie. Žaluzie nad uvedené rozměry jsou vyráběny jen po dohodě.

Foto: bematech.czAlternativou pro dřevěné žaluzie mohou být látkové rolety den a noc (Twintex), které také umožňují vysokou regulaci průniku světla do interiéru.

Prohlédněte si kompletní nabídku stínicí techniky značky Bematech. Své dotazy nám můžete zaslat také na e-mail poptavky@bematech.cz, případně nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 566 502 402.

Díky dlouhodobému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínící techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist