plyn1

Jak změnit dodavatele energií a přitom uspořit finance i čas?

Liberalizovaný trh s energiemi umožňuje spotřebitelům naprosto volný výběr dodavatele energií. Tržní prostředí s množstvím dodavatelů otevírá prostor pro rozdílné obchodní strategie, které nabízí jak nízkou cenu, tak i množství doprovodných služeb. Vše zároveň usnadňuje internet a cenový srovnávač Ušetřeno.cz, se kterým spotřebitelé ušetří tisíce korun ročně.

Ke změně dodavatele využijte internet

Dávno jsou pryč doby, kdy se za dodavateli energie docházelo do kamenné pobočky. Nyní vše urychluje internet a elektronická komunikace. Pro změnu dodavatele postačí pouze připojení k internetu a pár minut času. Díky tomu novou a výhodnější smlouvu na dodávky elektřiny nebo plynu sjednáte v klidu z pohodlí domova.

Zároveň se nemusíte obávat z nedostatku informací. Internetový srovnávač Ušetřeno.cz disponuje zákaznickou linkou, na které zkušení operátoři ochotně pomohou s případnými dotazy.

Zjistěte nejvýhodnější ceny energií

Jestliže hledáte nejlevnějšího dodavatele energií, pak je vhodné porovnat ceny plynu a elektřiny na Ušetřeno.cz. Díky online srovnání získáte snadno a rychle přehled desítek dodavatelů, a to z pohodlí domova.

Internetová kalkulačka vyhledává nejvýhodnější nabídky, které odpovídají vámi zadané spotřebě energie nebo druhu využití energie. Pro srovnání cen energií stačí zadat:

  • roční spotřebu plynu/elektřiny v KWh nebo v m3,
  • kraj umístění odběrného místa,
  • současného dodavatele plynu,
  • e-mail a telefonní kontakt.

Vyberte si svého dodavatele

Během pár chvil dovede kalkulačka srovnat ceny elektřiny nebo plynu u více než 50 dodavatelů energií. Výsledek srovnání cen energií energetická kalkulačka přehledně zobrazí od nejnižší ceny. Na uživateli je pouze projít jednotlivé nabídky, seznámit se s  rozdílnými doplňkovými službami dodavatelů a dalšími smluvními podmínkami, jako jsou doba platnosti smlouvy nebo sankční podmínky za předčasné ukončení smlouvy.

Uzavřete novou smlouvu

Po výběru ideálního dodavatele, jehož služby a cena energií odpovídají vaším požadavkům, stačí prostřednictvím poptávkového formuláře na stránkách Ušetřeno.cz pouze vyplnit jméno, kontaktní údaje a tuto nezávaznou poptávku potvrdit.

Obratem vás bude kontaktovat zákaznická linka, které odpoví na všechny vaše otázky a pomůže s formalitami. Lépe řečeno všechny formality vyřídí za vás. Uvedené údaje zkontroluje a poštou vám zašle oficiální žádost k změně dodavatele.

Žádost zákazník zkontroluje, podepíše a odešle zpět na korespondenční adresu srovnávače energií Ušetřeno.cz, kde se o veškerou další agendu postarají za vás. Vše je rychlé a snadné. Se změnou dodavatele proto nečekejte až do jara.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist