mala-hypojpeg

Hypotéka bez dokazování příjmů

Každá mince má dvě strany: chcete půjčit peníze,musíte věřiteli dokázat,že dluh splatíte. Ovšem přísná pravidla o dokládání bonity některým klientům komplikují život,a proto v Hypoteční bance po vás nic takového chtít nebudou. U některých typů hypoték se dnes už totiž neklade důraz na aktuální příjmy žadatele. Stačí jen požádat o hypotéku bez dokazování příjmu.

Komu je hypotéka bez příjmů určena

Jste čerstvě zaměstnáni a nemůžete zpětně prokázat své příjmy? Jste v podnikání tak úspěšní,že hravě zvládnete splátky hypotéky? Máte svobodné povolání a tak se vám těžko dokazuje pravidelný příjem? I přesto můžete požádat o hypoteční úvěr.

V Hypoteční bance po vás nebudou chtít,abyste předložili klasické potvrzení o platu od zaměstnavatele nebo daňové přiznání. Relativně nový finanční nástroj na českém trhu – hypotéka bez dokazování příjmůhypotéka bez dokazování příjmu – totiž dovoluje pořídit vlastní bydlení i těm,kteří podle běžného schématu ověřování bonity nebyli schopni úvěr získat,ačkoli jejich finanční situace jim splácení hypotéky umožňuje. Nyní tento typ úvěru klienti dokonce mohou kombinovat i s hypotékou na družstevní bydlení nebo si k této hypotéce zvolit vlastní parametry jako například způsob splácení,fixaci atd. Přesně podle hesla – hypotéky na míru všem potřebám a chutím!

Na co je hypotéka bez dokazování příjmu určena

Hypotéka bez dokazování příjmu je určena pro fyzické osoby jako další varianta standardního hypotečního úvěru. Prostřednictvím Hypotéky bez doložení příjmu si můžete koupit nové bydlení,financovat výstavbu či rekonstruovat. A můžete si samozřejmě vybrat,zda půjde o rodinný dům,bytový dům či klasický byt. Peníze z hypotéky lze také využít k vypořádání společného jmění manželů či dědictví,nebo k refinancování úvěru jiných bank a stavebních spořitelen.

Kolik vám banka půjčí

Půjčit si můžete až do 50 procent hodnoty zastavěné nemovitosti,maximální výše úvěru je 5 milionů korun,minimální 200 tisíc korun. Zástavní hodnota nemovitosti,která bude sloužit jako zajištění úvěru,musí být nejméně jeden milion korun.

Další možnosti hypotéky bez dokazování příjmu

Také ostatní parametry úvěru jsou velmi flexibilní. Splatnost od pěti do třiceti let,kompletní nabídka fixací úrokových sazeb a zcela standardní poplatky jsou samozřejmostí. Můžete si navíc zvolit například degresivní splácení místo běžného anuitního nebo placení poplatků v rámci měsíční splátky,a tak si i poplatky odečítat z daňového základu.

Jak hypotéku bez dokazování příjmu získat

Stačí mj. předložit tři poslední výpisy z účtu,doložit,že nedlužíte České správě sociálního zabezpečení ani finančnímu úřadu a peníze z hypotéky máte k dispozici.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist