Monthly Archives: Listopad 2016

Advent a Vánoce v červené a bílé

Advent a Vánoce v červené a bílé

Zdá se, že červená už se natolik sžila s českými Vánocemi, že ji už nikdy nic nepřebije. Letos jí zdatně sekunduje mrazivě bílá, kterou doplňují pastelové barvy. Bohatá nabídka dekorací umožňuje vytvořit i zcela originální sváteční atmosféru.

Granitový kuchyňský dřez

Granitový kuchyňský dřez

Ani v době myček nádobí si nikdo z nás nedokáže představit svou kuchyň bez dřezu. Nemusíte však zůstávat jen u klasického obdélníkového dřezu z nerezu. Vyzkoušejte třeba ten z granitu.

Svátečně každý den: aranžmá stolu v 9 krocích

Svátečně každý den: aranžmá stolu v 9 krocích

Hezky podávána jídla chutnají lépe! Myslíte si, že sváteční aranžmá stolu je spojeno pouze s oslavami? Dokážeme vám, že každodenní společné jídlo s rodinnými příslušníky nebo přáteli chutná mnohem lépe, pokud je podáváte výjimečným způsobem. Podívejte se, jak vytvořit klasické aranžmá stolu s prvky stylu glamour v 9 jednoduchých krocích.

DIY: Adventní věnec třikrát jinak

DIY: Adventní věnec třikrát jinak

Dokážete si představit Vánoce bez plápolajících svíček? Ať už je z tradice zapalujete každou předvánoční neděli, nebo si jen chcete užít oslňují záři teplého světla, máme něco přesně pro vás: adventní věnec ve třech různých stylech. Krásné, jednoduché a okouzlující zároveň. Podívejte se, jak na ně.

Jak uložit zahradní jezírko na zimu?

Jak uložit zahradní jezírko na zimu?

Ano je to tak i zahradní jezírko si potřebuje přes zimu odpočinout a nabrat nové síly, aby na jaře ukázalo opět své krásy. A tak je třeba se mu na podzim a v zimě dostatečně věnovat.

Stavba dřevostavby na klíč očima investora

Stavba dřevostavby na klíč očima investora

Co si vzpomínám, nikdy jsme montovanou dřevostavbu nechtěli. Nikdy jsme o ní ani neuvažovali. Náš sen byl postavit jednou roubenku z masivních dřevěných trámů, nejlépe z cedru, na klidném místě u lesa na okraji menšího města. Hmmm krásný sen… jak to tak bývá, vše dopadlo jinak. Pokud chcete stavět nový rodinný dům a jste na začátku, tak především vám jsou určeny následující řádky a celý následující seriál popisující stavbu krok za krokem.

Renovace nepomůže? Vyměňte výtah za nový

Renovace nepomůže? Vyměňte výtah za nový

Některé výtahy v bytových nebo panelových domech jsou opravdu děsivé a nebezpečné. Nikdy se neví, jestli zastaví, tam kde mají, jestli dojedou a nebo se rozjedou. Dveře se nedovírají a někdy je radši lepší jít pěšky. V takové chvíli je nejvyšší čas na výměnu nebo kompletní rekonstrukci. Kdy už opravy nemají cenu a finančně výhodnější je výtah kompletně vyměnit? To se dočtete v našem článku.

DIY: Pruhované vázy

DIY: Pruhované vázy

Rádi si schováváte skleněné lahvičky? Nemějte obavy, i když se jich občas nasbírá příliš, teď pro to budete mít zdůvodnění! Zde je jednoduchý nápad na rychlé DIY. Dekorační pruhované vázy mohou být výzdobou v kuchyni, koupelně nebo třeba obývacím pokoji. Nejlepší je zkombinovat několik barev a ozdobit s nimi stůl nebo parapet.

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist