Monthly Archives: Říjen 2016

Dlabání dýní a legenda o Jackovi

Dlabání dýní a legenda o Jackovi

Proč se dlabou dýně? To, že vydlabaná dýně je symbolem svátku Halloween, víme, ale proč se vlastně dlabou zrovna dýně a jaký to má význam? Nejprve je asi nutné vysvětlit, proč a kdy se slaví Halloween a co s tím vším má společného pobuda Jack? Pokud jste o opileckém pobudovi Jackovi ještě nikdy neslyšeli, a pokud se chcete dozvědět, co má společného s dlabáním dýní, pak jsou právě pro vás určené řádky níže.

Čemu všemu napomáhá pobyt v infrasauně?

Čemu všemu napomáhá pobyt v infrasauně?

Infrasauna není žádnou novinkou, nicméně na popularitě neztrácí. Je ideálním řešením pro všechny z nás, kterým je klasická finská sauna ze zdravotních důvodů odepřena. Jaké jsou její výhody a proč stojí za to si ji pořídit domů?

Podzimní věnec na dveře

Podzimní věnec na dveře

Ozdobené věnce již dávno nejsou pouze doménou adventu a vánoc. Nádherná podzimní dekorace na dveře je právě závěsný věnec s tematikou podzimu. Výzdoba to nejsou jen podzimní květinové dekorace a vyřezávané dýně, ale patří k ní právě i věnce. Ozdobit jimi můžeme nejen dveře, ale i stůl nebo zeď. Podzimní dekorace bude díky věnci to pravé podzimní pohlazení po duši.

Jak se staví dřevostavba

Jak se staví dřevostavba

Připravili jsme pro vás seriál o stavbě dřevostavby. Celou stavbu jsme denně dokumentovali a tak máme jedinečnou možnost se s vámi podělit o vše, co se stavbou nízkoenergetické montované dřevostavby na klíč souvisí a čím jsme na vlastní kůži měli možnost si projít.

Jak vybírat rychlovarnou konvici

Jak vybírat rychlovarnou konvici

Rychlovarné konvice se už dávno staly nedílnou součástí našich kuchyní. A tím pádem i u nich provádějí výrobci různá vylepšení a designéři se snaží přicházet s takovými typy, které se ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Čeho byste si tedy měli všímat, než se rozhodnete pro novou konvici?

Dítě v obývacím pokoji: bezpečně a stylově

Dítě v obývacím pokoji: bezpečně a stylově

Možná si vaše dítě ještě hraje v bezpečí ohrádky, ale dřív než se nadějete, povyroste a vydá se na průzkum domu. Připravte se na tu chvíli s předstihem a podívejte se, jak uzpůsobit svůj obývací pokoj tak, aby v něm vašemu dítěti nic nehrozilo.

Výběr dětské židle k psacímu stolu

Výběr dětské židle k psacímu stolu

Židle je v podstatě nedílnou součástí psacího stolu. Při jejím nákupu bychom rozhodně měli dbát na několik důležitých zásad, abychom tím zajistili bezpečnost a zdravý vývoj páteře svého dítěte.

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist