Monthly Archives: Září 2016

Podzimní dekorace z okrasných dýní

Podzimní dekorace z okrasných dýní

K podzimní úrodě na zahrádce již neodmyslitelně patří veselé okrasné dýně, probouzejí naši fantazii nepřebernou škálou tvarů a patvarů… Jak však okrasné dýně využít k efektním podzimním dekoracím? Inspirujte se v našem článku.

Tipy na čištění oken

Tipy na čištění oken

Většině z nás na mytí okenních rámů i tabulí postačí vhodný saponát a utěrky z mikrovlákna, příp. různé typy gumových stěrek, které mohou být opatřeny třeba i houbičkou, pohyblivou hlavicí nebo nastavitelnou rukojetí. Avšak zrovna tak, jako si usnadňujeme vytírání, luxování mytí obkladů v kuchyni a koupelně a další domácí práce, můžeme vylepšit i mytí oken.

Uspáváme zahradu

Uspáváme zahradu

S nastávajícím podzimním počasím je nejvyšší čas na zazimování zahrady. Co udělat před zimou, abychom se na jaře těšili z odpočatého trávníku?

Zahrádkářův rok – ŘÍJEN

Zahrádkářův rok – ŘÍJEN

Říjen v zahradě je měsícem loučení s kvetoucími rostlinami. Čeká nás sázení a kácení ovocných stromů, sklizeň a výsev ozimé zeleniny a příprava zahrady na zimu a další sezónu.

Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku

Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku

Hypotéční trh je v současné době velice pestrý, ba dokonce nejrozmanitější za několik posledních let. Každá bankovní instituce se snaží přinášet minimálně jeden a více hypotečních úvěrů, jež se liší svými parametry. Z toho jasně vyplývá, že je skutečně z čeho vybírat.

Topení peletami na postupu

Topení peletami na postupu

Využití biomasy k vytápění rodinných domů v posledních letech prudce roste. V domácnostech převládá palivové dřevo a dřevní odpad, roste však podíl především dřevních pelet a briket. Je tomu tak jednak díky rozvoji technologií zejména pokud jde o spalování pelet, jednak díky dostupnosti a cenové výhodnosti tohoto typu paliva.

Kouzlo sametu

Kouzlo sametu

Ač se nám může spojovat s něčím staromódním, zaprášeným a poničeným, móda na vintage vrátila sametu zašlou slávu. Na nic už nečekejte! Představíme vám pět důvodů, pro které stojí za to znovu podlehnout kouzlu tohoto luxusního materiálu!

Vyplatí se podlahové topení?

Vyplatí se podlahové topení?

V moderních domech se často uplatňují netradiční typy topných systémů. Jedním z nich je podlahové topení. Do jakých staveb se hodí a kdy se vyplatí?

Jak vybrat realitní kancelář?

Jak vybrat realitní kancelář?

Osobně si myslím, že výběr makléře je stejně důležitý jako výběr konkrétní realitní kanceláře. Po mých zkušenostech však výběr makléře stavím na první místo.

ABC Provence: krátký průvodce provensálským stylem

ABC Provence: krátký průvodce provensálským stylem

Modré nebe, fialová levandule, žluté slunečnice a sytá červeň vína. Provence je jako barevný sen nebo jako jeden z barevných obrazů malíře Van Gogha. Toužíte po tom přenést si třeba jen trochu této neobyčejné atmosféry do svého domova? Seznamte se s naším krátkým průvodcem provensálským stylem!

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist